
Naredijo tako frizuro, da tudi po par tednih še ne zgledam kot čarovnica.
Čudovita uporabniška izkušnja. Razgledan in inteligenten frizer s katerim imaš lahko med striženjem tudi dejansko uporabno in stimulativno diskusijo o aktualnih tematikah iz področja politike, zgodovine, filozofije, znanosti in javnega življenja. Ponuja veliko več kot zgolj nakladanje o vremenu, estradnikih, žajfnicah, rumenem tisku, teorijah zarote ali ostalih neumnostih, ki ste jih vajeni poslušati pri klasičnih frizerjih. 😅
Vse na nivoju🌞🍀
Super izkušnja,zelo strokovno in prijazno,hvala Simon