Prijavite se in delite svoje mnenje.
Najboljo, delo obnašanje, zelo sem zadovoljna še zraven ti razloži kako negovati lase, res top
Zelo prijazna in dobra frizerka prelepo mi je popravila lasje
Dragi, za 2 min strizenja. Pobarvala samo narastek in ne celih las. Najvec trajalo barvanje.
Najboljo, delo obnašanje, zelo sem zadovoljna še zraven ti razloži kako negovati lase, res top