Prijavite se in delite svoje mnenje.
Zelo zadovoljna. Brez čakanja, frizerka Ingrid je super. Še bom prišla.
Odlična storitev za zmerno ceno
Zelo zadovoljna. Brez čakanja, frizerka Ingrid je super. Še bom prišla.