
Danes sem bila tam in frizerki pokazala sliko mojih las lani. Frizerka je sliko videla 2x in nadeljevala z svojim delom. Od nje sem iskala stopnočke in gospa mi je samo konice odrezala. Iskala sem tudi da mi sprednji del las le skrajša za par centimetrov pa mi je na to skrajša za celih 5-7cm in trenutno izgledam kot da bi imela franze. Ne priporočam da se prihajate tukaj strižt.
Odličen salon, čist, prijeten prostor, prijazne frizerke 5*, hitro in kvalitetno striženje. Če je treba počakati par minut, je zraven kava bar z odlično kavo.
Če nočeš it vn v souzah ne it k njej naredu sm najvecjo napako