Prijavite se in delite svoje mnenje.
Zadovoljna z barvo po dolgem času. Prijazni frizerki
Kvaliteta-strokovnost, zmerna cena, urejenost.
če hočete biti kakovostno postriženi....ste na pravem mestu
Zadovoljna z barvo po dolgem času. Prijazni frizerki