Gospa ne zna ostričti moške frizure, elektrika je očitno tako draga da ni niti las posušila, ob strani zgreši polovico las, zgoraj jih je skrajšala kot da bi bila plačana na količino las.
Mojega ostarelega očeta so zelo lepo uredili,tudi brado.
Obup, ne znajo ostriči niti otroka, da ne govorim za ženske pramene, neenakomerni, gospa, ki lase umiva vlece lase, da ti ratajo oci solzne...
To je najbolj odbit frizerski salon kar sem jih videl. Vedno ko pridem je velika gneča, vendar sem vedno takoj na vrsti. Sploh ne vem kako jim uspe... Lahko rečem samo bravo! Torej opravijo hitro, kvalitetno in poceni. Pa čist hude retro frizerske stole imajo:)
hitra in korektna storitev brez naročanja vnaprej