Prijavite se in delite svoje mnenje.
Zelo prijazna sefica ki tudi sama dela lepo in ugodno
Najboljša frizerka ever.
Zmenis se za termin pa se ne javi zapre salon in to je to. Nikol vec
Zelo prijazna sefica ki tudi sama dela lepo in ugodno