Prijavite se in delite svoje mnenje.
Izvrstna frizerka, luškan salonček, naročiš, prideš in zrihtan odideš :) Priporočam!
Odlično,profesionalno opravljena storitev,zelo prijazno osebje
Dobro striženje, prijazne frizerke
Top. Kvalitetno striženje.
Najboljši salon v mestu, prijazne gospe. Dela po naročilu vnaprej in se drži dogovorjenega. Hitro in zanesljivo.
Izvrstna frizerka, luškan salonček, naročiš, prideš in zrihtan odideš :) Priporočam!