Prijavite se in delite svoje mnenje.
Super frizerka.
Prvovrstna storitev, prijaznost in odlično vzdušje
Top frizerka in ugodne cene
Zelo v redu, priporočam!
Prijazna frizerka, odlicna storitev, ugodna cena :)
Super frizerka.