To je res salon 1A! Osebje prijazno in naredijo ti točno tako frizuro, kot si želiš, včasih ti tudi svetujejo kako bi bolje izgledalo. Jožica je pa itak zakon!
Sem hodi ze leta in leta cela moja druzina . Vsec mi je, ker imam ze leta izbrano kombinacijo barv za barvanje mojih las in ker grem vedno zadovoljna domov.
Prijazno osebje z lastnico na čelu ter dobro opravljene usluge. Priporočam!
Frizerski salon Pepelka redno obiskujem skoraj 20let. Zelo sem zadovoljna in cenim prijaznost,strokovnost,ugodne cene,prisluhnejo željam. Priporočam obisk pa še dobro kavico dobite,ne bo vam žal!
Pripravnica tanaja dobro postrigla in pobarvala. Vsi zelo prijazni. Pridem še