
Najboljša ekipa, brez izjeme vedno zadovoljna, že dolga leta sem zvesta stranka.
Hitro, profesionalno. Poleg tega je Saša tudi zelo prijazna.
Prijazni, profesionalni! Obvladajo smernice stilinga! Verjetno tudi po zaslugi lastnice Saše, ki obiskuje EU prestolnice ob prezentacijah frizerstva! Bravo! Priporočam
Odlično priporočam vsem ki želite dobiti dobro storitev.
Super izkušnja s striženjem našega dveletnika, ki nikakor ne zdrži v stolu in zraven škarij. Frizer Aljaž je bil izredno potrpežljiv in je poznal pravi pristop. Ne morem dovolj prehvaliti!