Prijavite se in delite svoje mnenje.
Jednostavno savršeno! Ambijent je predivan, osoblje ljubazno, a usluga vrhunska. Svaki put izađem iz salona prezadovoljan i sa osmehom. Definitivno najbolji frizerski salon u gradu!
Najboljše! ❤️
Preprosto najboljši!
Vrhunec!
Jednostavno savršeno! Ambijent je predivan, osoblje ljubazno, a usluga vrhunska. Svaki put izađem iz salona prezadovoljan i sa osmehom. Definitivno najbolji frizerski salon u gradu!