Prijavite se in delite svoje mnenje.
Mirno okolje, zelo lepa energija,ki preveva prijazno in strokovno osebje
Odlicnooo... zelo profesionalno in kvalitetno 👍 bravo Jasno 👌👌
Glede na ceno še kar v redu.
Odlična frizerka, super tudi za naše najmlajše. Priporočam!
Nisem ga obiskala, mogoče sem šla mimo. 😜
Mirno okolje, zelo lepa energija,ki preveva prijazno in strokovno osebje