Prijavite se in delite svoje mnenje.
👍
Vedno z lepo frizuro in zadovoljna odidem od tam😉😀
Pod čarobnim prsti frizerke Tanje, se bo vsaka ženska malo zagledala vase, ko se bo pogledala v ogledalo.
Všeč mi je !
Lepo!!!zelo mi je všeč
👍