Prijavite se in delite svoje mnenje.
Andreja je super frizerka!
Dobro naredijo frizure
Prijazni, cenovno dostopni in zelo kvalitetni
Prijazni zaposleni in ugodne cene
Odlicen frizerski studio.
Andreja je super frizerka!