Prijavite se in delite svoje mnenje.
Zadovoljna stranka že 18 let
Prijazna in profesionalna lastnica. Odlična frizerka!
Zelo kvalitetno in prijetno. Rada se vracam.
Zadovoljna stranka že 18 let