Prijavite se in delite svoje mnenje.
Sem stalna stranka.
Simpatični in prijetni Talita in Renata vedno polepšata dan vsakemu, ki stopi skozi vrata! ❤️ Toliko prijetne energije pa res marsikje ni za začutiti in čisto vsakič se prav z veseljem vrnem sem 🥰
prijazno in strokovno osebje
Sem stalna stranka.