Prijavite se in delite svoje mnenje.
Odlično opravljena storitev, najboljša frizerka daleč okoli oz. kar sem jih kdaj imela, nasploh vzdušje v salonu je vedno veselo, pozitivno ☺️
Ko stopiš iz salona KUKLA, si kot iz naslovnice revije! 😎
Najboljša frizerka, vse je top! 10/10
Odlično opravljena storitev, najboljša frizerka daleč okoli oz. kar sem jih kdaj imela, nasploh vzdušje v salonu je vedno veselo, pozitivno ☺️