
Izjemen frizer z dobrim občutkom in vizijo, 100% se posveti stranki + obvlada kodraste lase! Priporočam!
Vedno se rada vračam nazaj v salon - super energija, prijetno vzdušje, veliko smeta in tudi idej glede novih frizur. Zadovoljna 10/10. Priporočam vsem, ki bi radi naredili spremembo pa ne veste komu zaupati vaše lase - no Marko je sigurno pravi naslov.
Odlična ekipa, odlično vzdušje. Priporočam 👌