Prijavite se in delite svoje mnenje.
Priporočam😁💯
V ENEM POMENU VSE NAJBOLJŠE. PRIJAZNA ,PRIJETNA FRIZERKA.K NJEJ HODIM ŽE VEČ KOT DESET LET.
Priporočam😁💯