Zelo lepo postriženo ter pobarvano, še nikoli nisem bila pri boljšem frizerju. Res prijazna frizerka lepo izobražena. To kar sem si želela sem tudi dobila. Moji lasje še nikoli niso bili lepši. Res vso pohvalo frizerki Sabini.Ko bom potrebovala frizerja za striženje ali barvanja las se takoj oglasim.
Vse pohvale za vljudnost, kulturo, strokovnost in način dela.
Prijetn frizerski salon z odlicnima in prijaznima frizerkama...top👍👌.
Super razvajanje in vrhunsko strizenje in barvanje
Priporočam