Prijavite se in delite svoje mnenje.
Ze nekaj casa sem redna stranka. Oba frizerja strizeta odlicno, sem pa nekoliko bolj navdusen nas Sabino. Priporocam!
Ze nekaj casa sem redna stranka. Oba frizerja strizeta odlicno, sem pa nekoliko bolj navdusen nas Sabino. Priporocam!