
Kot tujec je bila to dobra izkušnja. Tam sem se ostrigel in bila je neverjetna. Lepa/prijazna gospa. priporočam. Končni rezultat mi je bil všeč. Samo pojdi!!
Super frizerka, prijazna ter odlično frizira!
Preprosto povedano, prijeten frizerski lokal.
Prijazna super cena
Vedno zadovoljen s striženjem in prijaznostjo Tine. Super!