
Sem obiskal salon, ne drži termina in hiti s striženjem. Ni opral glave čeprav sva bila tako dogovorjena. Pri striženju kot da z mislimi ni pri stvari.
Bil dvakrat, si je vzel cas med malico. Britje plus strizenje odlicno!
Dvakrat obiskal, dvakrat razočaran, ne drži se navodil, dela po svoje in misli, da je umetnik. Punca me je skoraj pustila, prijatelji me sprašujejo če sem se postrigel sam. Če bi lahko ocenil manj kot ena bi z veseljem.
Najslabsi frizerski salon v Lj - ne priporocam. Brez pripomockov, ne drzijo se strankinih navodil, delajo kar nekaj po svoje.
Zelo lepo postrigel mid fade v 15 minutah PRIDEM ŠE DRUGIČ