Prijavite se in delite svoje mnenje.
Zelo zelo dobro. Pozna se da gospa ima izkušnje v gledališču. Genijalno. Priporočam.
Julija je odlična mojstrica in predvsem topla oseba, ki ti polepša dan z lepo frizuro in prijaznim klepetom.
Zelo zadovoljen, lepo me je gospa postrigla in seveda me bo spet😊
Zelo zelo dobro. Pozna se da gospa ima izkušnje v gledališču. Genijalno. Priporočam.