Prijavite se in delite svoje mnenje.
Prijetno vzdušje, lep salon in posebej pohvala gospe Sanji za super pričesko. Priporočam. Hvala
Vedno zadovoljna, top punce.
Frizerka je bila zelo prijazna, salon je lepo urejen. Skratka se še vračam
Prijetno vzdušje, lep salon in posebej pohvala gospe Sanji za super pričesko. Priporočam. Hvala