Prijavite se in delite svoje mnenje.
Prijazni in strokovni, hvalaaaa🍀
Zelo zadovoljna, super punce vse po vrsti in rada se vračam.
Strokoven, prijazen in vrhunski kolektiv! Hvala za vse, res ste najboljši👌!
Tjaša res obvlada. Zelo zadovoljna!
Ne le odlična frizura, tudi iskren, človeški odnos in prijeten ambient. 👍
Prijazni in strokovni, hvalaaaa🍀