Super punce sploh moja frizerka Tanja, je ne zamenjam za nobenega drugega
Vsa pohvala osebju . Lp. Ostanimo zdravi.
Hitro, kvalitetno in normalne cene za te storitve. Priporočam. Pa še fajn frizerke so 😁
Prijazne,profesionalne in zelo pridne frizerke. Prijeten ambient
Natančno striženje, vse super