Prijavite se in delite svoje mnenje.
Prijaznost, kvaliteta, profesionalnost in odličen ambient, kjer se stranka počuti res lepo. Priporočam ✨
Vedno zadovoljna...res priporocam!
Naročaš se po telefonu za termin. Lastnica prijazna, dobro frizira in upošteva želje ter hkrati svetuje. Cene zmerne. Super, le tako naprej
Zelo priporočam
Spoznajte Moniko....
Prijaznost, kvaliteta, profesionalnost in odličen ambient, kjer se stranka počuti res lepo. Priporočam ✨