
Pohvale Tini,uredi te kakor si želiš ,čisto profesionalno in tako kot more biti, obvezno vam priporočam obisk njenega salona , verjamete nebo vam žal ,saj boste odšli zadovoljni 😁
Odlična frizerka prijazna pozitivna energična prijazna do strank 😊🤗in seveda najboljsa frizerka v ljubljani
Navdušena nad novo balayage frizuro, točno taka barva kot sem si želela, hvala hvala 😊