
Zelo priporočam! Z frizuro sem izjemno zadovoljna – tako z barvanjem kot s striženjem, vse je bilo opravljeno odlično. Frizerka je zelo prijazna in profesionalna, v salonu sem se počutila zelo prijetno. Celotna storitev je bila res vrhunska. Z veseljem priporočam naprej!
Frizerka, ki res razume moje lase. Ima občutek za stil in detajle. Barva izgleda naravno in lasje so zdravi ter sijoči. Poleg odlične frizure sem navdušena nad toplim odnosom in sproščenim vzdušjem. Top priporočilo!