
Obe Karla in Veronika sta cudoviti,strokovni.
Vse kar potrebuješ, skratka zakon😊urška
Najboljši frizerki... K njima hodim že več kot 20 let! TOP.. Vedno zadovoljna! 👍
Karlica in Veronika sta najboljši frizerki in osebi na svetu. K njima hodim že najmanj 20 let. in več Ne zamenjam ju za nič na svetu! Vedno sem super zadovoljna s stortvami! Čudoviti sta! Kar tako naprej!
Odlični frizerki, priporočam!