Med počitnicami v Ljubljani sem se čisto po naključju oglasila v tem salonu in ne le, da sem dobila najboljšo frizuro doslej, ampak sem se s svojim frizerjem tudi lepo pogovarjala! Želim si, da bi bila dovolj bogata, da bi vsak mesec letela iz ZDA in se tukaj strigla! Obožujem to!
MM
Marnie McKew
Najboljše izkušnje sem imela z Barbaro in Branko. To je čudovit salon. Lase sem si pobarvala in jih posušila s sušilcem za lase in so čudoviti. Zelo priporočam.
Med počitnicami v Ljubljani sem se čisto po naključju oglasila v tem salonu in ne le, da sem dobila najboljšo frizuro doslej, ampak sem se s svojim frizerjem tudi lepo pogovarjala! Želim si, da bi bila dovolj bogata, da bi vsak mesec letela iz ZDA in se tukaj strigla! Obožujem to!