
Povprecno. Manjka znanja in izkusenj (izobrazevanja tehnik barvanja in strizenja za trendi novodobnih frizur).nisem bila zadovoljna.
Strokovnost in prijaznost, uredijo vam tudi nohte, veliko parkirišče
Strokovnost, prijaznost in naklonjenost do strank so vrline, ki me vedno znova privedejo na njuna vrata. Ne menjam jih za nič na svetu.
Ostriženo tako, kot seveda želite. Cene pa tudi O.K.
Super ambient. Gospa je kulturna, spoštljiva, prijazna, nasmejana, zgovorna, itd.. Meni je res top, tudi z striženjem sem zadovoljen. Skratka same pohvale, zato je tudi moja prva in edina izbira.