
Zelo sem zadovoljna z novo frizuro! Hvala Niki za izjemno prijaznost in profesionalno storitev – top!
Rezultat svežega barvanja 😭 Za balayage plačala 180€, dobila pa narastek, brez prehoda. Pripenjam fotografijo svežo po barvanju kot dokaz. Iz računa je verjetno tudi dovolj razvidno 😉
Maša in njena dekleta so vedno nasmejane,prijazne in vrhunske frizerke. Rada se vračam 😀
Zakaj bi hodili drugam, če Maša najbolje uredi frizuro?!
Izjemno zadovoljna z obiskom. K Simoni se z veseljem vračam. Odnos do strank je na zelo visokem nivoju. Ima ogromno znanja in daje velik poudarek na nego las, zato ji popolnoma zaupam. Tudi salon je zelo lepo, estetsko in sodobno urejen. Priporočam. 💛