Prijavite se in delite svoje mnenje.
Izjemno prijazni frizerki, zelo dobro in profesionalno striženje
Že več kot 30 let hodim tja in sem vedno zadovoljna.
Odlični frizerki, hitri in zelo ustrežljivi. Priporočam.
frizerke z bogatimi izkušnjami
Izjemno prijazni frizerki, zelo dobro in profesionalno striženje