
Sprošceno okolje, ljubezniv odnos do kužkov..zelo zadovoljni z nego. Priporočam 🐕🐾🐩🍀
Zeeloo fino. Lastnik je prijazen, super zrihtal kužke in še pridemo.
Hitro, profesionalno, PRIJAZNO!... in urejeni kužki kot se šika!
Naša Barbie 🐩🎀 uživa v rokah Markota najboljšega , predvsem nežnega frizerja na obali, ki zna delati s kužki, zelo priporočam , vaš kuža bo odšel urejen in predvsem vesel iz salona, Marko Barbie te obožuje
Psa obrita do kože po trebuhu, tudi po intimnem predelu, pa med očmi. Kaj takega, take nege še nisem nikoli prej doživela ne videla. V salonu izredno hladno, sploh za kopanje psov in ostalo. Vse skupaj je pripeljalo do šoka, stresa, bruhanja, driskanja, infekcije sečil,...cviljenja od bolečine in nespanja 5 noči psičke in mene. Potreben je bil obisk veterinarja že naslednji dan po negi. Prvo se je dobilo protibolečinske tablete, saj sem z vsem ostalim že sama razpolagala. Naslednji dan je bilo potrebno še z antibiotiki nadaljevati zdravljenje. Psička je začela hoditi šele po 6 dnevih, pa še to se po nekaj korakih takoj ustavi. Slike so dovolj zgovorne, izgled, sledi brivnika po trebuhu in genitalijah in vse ostale posledice. Ostalih fotografij zaradi poslikanih obritih genitalij in golote Google ne želi prikazati, zato sem prvo objavo izbrisala. Lastnik je na izbrisano mnenje odgovoril, kot je razvidno iz slike. Psa pa sta bila pri njemu v negi letos 25. aprila, 5, junija in 30. julija, ko se je to zgodilo. Žal ne morem priporočati naprej, sploh za manjše, bolj občutljive pasme nikakor.