
Pet zvezdic je premalo za Naomi. Najboljša frizerka ever! Za tako kvaliteto bi lahko zaračunala dosti več. Edini minus je, da se vsi želijo strič pri njej in je nonstop zasedena.
Frizerka katera me je strigla (Naomi) zelo prijazna ter komunikativna, zna zelo dobro opravljati svoje delo in priporočam vsakemu ,ki zeli prijeten ambient ter dobro frizuro, da se ustavi pri Studio 100
Ful zadovoljna! Zelo kvalitetna storitev, lep salon in prijetne punce! Bravo Una🩷