
Klicala sem 10 pa se nihče ne oglasi in po tim dobim klic nazaj in me ni želela sprejeti danas da se moram naročiti! Zelo nesramna gospa je bila in do zdej ni bilo naročanja in nikjer ne piše...Hvala ampak v vaš salon nikoli več ne bom prišla- redna stranka
Ustrežljive frizerke
Fast service and friendly staff. Reservations are recommended. Hitra postrežba in prijazno osebje. Rezervacija termina je priporočena.