Urša je daleč najboljša frizerka. Posluša in svetuje. Striže me že več kot 10 let in vedno sem zadovoljna.
Pred par mesci sem šla na frizuro v ta salon. Prosila sem za striženje konic in mi ženska odstriže 15cm las, in mi za to pove šele ko mi lase odstriže. Ne profesionalno in ne posluša želje strank. Že od več punc sem slišala da jim je storila enako. Gospa se zagovarja na svoje dejanje s tem da so lasje zelo uničeni in da naredi dobro stvar. Sem pa šla k drugi frizerki 4 mesece pred obiskom tega salona in mi je tam postrigla samo konice pa sem prav tako imela “uničene lase”. Torej nekatere frizersko so profesionalne in upoštevajo želje strank torej ne vem zakaj je to tej frizerki tako težko.
V salon smo prišli trije iz Litije in bili popolnoma navdušeni! Vsak od nas je dobil točno takšno frizuro, kot si jo je želel. Ekipa je zelo prijazna, profesionalna in zna prisluhniti željam strank. Vzdušje v salonu je prijetno in sproščeno. Odšli smo zelo zadovoljni, zato toplo priporočamo obisk salona! Zagotovo se še vrnemo! 💇♀️💇♂️✨
Najboljši frizer h kateremu sem šel. Definitivno se bom vrnil
Super salon in odlične frizerke.