
Tinka ni samo frizerka in umetnica, je izjemna oseba, ki oddaja tako čudovito energijo. Ko vstopim v njen salon, imam občutek, da sem znova v študenstskih letih, v študentskem naselju, kjer stres sploh ni obstajal in smo vsak trenutek izkoristili za zabavo in druženje. Zelo zelo priporočam njene čarobne in tudi brzinske prste, ko se vam mudi za frizuro 😁 in njeno čisto srce 🥰 ❤️
Če želite spremembe na najvišjem nivoju potem je Tinka pravi naslov za vas. In ne samo, da boste iz salona odšli v svojem stilu, odšli boste nasmejani in samozavestnejši, nabiti s pozitivno energijo in toplino v srcu. In ne samo, da je Tinka je frizerka najvišjega nivoja, njena energija je brezmejna, njeno srce pa ljubeče in nesebično.
Po posvetu se najbolje prepustit njenim rokam. Res je pomemben končni rezultat, ampak vedno preseneti in na koncu izpadeš poštiman v nulo!
Lep frizerski salon.. Punca z očali se ne spomnim trenutno ime, ve kaj dela, zna to kaj marsikatere ne.. osebi povedat kaj ji pase in kaj ne.. Odsli boste z nasmeskom 😀.. Prilagam svoje slike.. Priceska mi je zdrzala kaksne 3dni
Salon je lep frizure naredi tudi zelo lepe Priporočam kdor hoče imeti lepo frizuro