Prijavite se in delite svoje mnenje.
Zelo zadovoljna , kvaliteten material, prijeten salon in prijazno osebje.
Solidne cene, a preskromna izbira preparatov.... Pogosto dve stranki naročeni na isti termin.
Že 20 let
Prijeten lokal in frizerke !
Zelo zadovoljna , kvaliteten material, prijeten salon in prijazno osebje.