
Rezerviran termin sem mel pri Katy, na koncu nisem dobil termina pri njej ampak pri sodelavki, z cuttom nisem zadovoljen, fade je previsok in ne pase na glavo. Ne priporocam!
Odlična izkušnja, enostavno naročanje, prijetno vzdušje in najboljši zaposleni, prijazni in profesionalni
Cut sicer ok, vzdušje v salonu pa zaradi obnašanja šefice niti slučajno ne.