
Rezerviran termin sem mel pri Katy, na koncu nisem dobil termina pri njej ampak pri sodelavki, z cuttom nisem zadovoljen, fade je previsok in ne pase na glavo. Ne priporocam!
Odlična izkušnja, enostavno naročanje, prijetno vzdušje in najboljši zaposleni, prijazni in profesionalni
Izredna izkušnja, priporočam obisk komurkoli. Ko že vstopiš v prostor zgleda profesionalno, sproščeno, na splošno izredno vzdušje. Sem prišel z razmršeno glavo brez ideje in so zrihtali vse. Profi posvetovanje, izvedba in pa frizura itak na koncu svetovna, shave pa tip top s stylingom in vsem. PS. Pa še kr kavico sem na koncu dobil, fancy af
DIOSMIO obiskujem že kar nekaj časa, in lahko rečem, da so res najboljši! Celotna ekipa je vedno prijazna in poskrbi, da se počutiš sproščeno. Posebej cenim njihovo pozornost do detajlov in to, da vedno upoštevajo moje želje. Zelo priporočam, če želite vrhunsko storitev in prijetno izkušnjo!
Cut sicer ok, vzdušje v salonu pa zaradi obnašanja šefice niti slučajno ne.