Prijavite se in delite svoje mnenje.
Prvič odkar imam pramene nisem rumena res profesionalno narejeno zelo zadovoljna
Krasna frizerka, dejansko posluša in se prilagodi posamezniku.
Odlična,prijazna frizerka.Zelo zadovoljna z frizuro
Prvič odkar imam pramene nisem rumena res profesionalno narejeno zelo zadovoljna