Prijavite se in delite svoje mnenje.
Prvič odkar imam pramene nisem rumena res profesionalno narejeno zelo zadovoljna
Krasna frizerka, dejansko posluša in se prilagodi posamezniku.
Odlična,prijazna frizerka.Zelo zadovoljna z frizuro
Zelo prijazna in profesionalna frizerka. Priporočam tudi za mlajše otroke.
Visoka kvaliteta storitev, prijaznost. Toplo priporočam!
Prvič odkar imam pramene nisem rumena res profesionalno narejeno zelo zadovoljna