Prijavite se in delite svoje mnenje.
V ta salon hodim ze najmanj 25 let. Vedno super. Posebna pohvala Sonji, ki je ‘moja’ frizerka ze nekaj let. So pa vse odlicne.
Prijazno in ustrežljivo osebje. Že več let me strižejo in prav vedno sem bil zadovoljen.
Prekrasen salon, čistoča in profesionalen odnos. Bravo
V ta salon hodim ze najmanj 25 let. Vedno super. Posebna pohvala Sonji, ki je ‘moja’ frizerka ze nekaj let. So pa vse odlicne.