
Prijazno in ustrežljivo osebje. Že več let me strižejo in prav vedno sem bil zadovoljen.
Prekrasen salon, čistoča in profesionalen odnos. Bravo
Dobra storitev, ugodne cene, dobro pranje, pozornost do majhnih podrobnosti (zelo me je ganilo, da je oblikovalka, ko sem si postavljala kozarce, premaknila kozarce dlje, da ne bi padli), čeprav sem tujka, je bila še vedno prijazna do mene. Sonijo toplo priporočam.
Strokovno, moderno,čisto
V ta salon hodim ze najmanj 25 let. Vedno super. Posebna pohvala Sonji, ki je ‘moja’ frizerka ze nekaj let. So pa vse odlicne.