Prijavite se in delite svoje mnenje.
Zelo lepa frizura
Super, imam lepo frizuro, pa poceni je, top frizerski salon, osebje.
Najboljša frizerka do sedaj..... Samo kapo dol.... Upam, da boste še dolgo ustvarjali.... I love you.. 💗💗💗❤️💗 a do be
Zelo lepa frizura