Super, imam lepo frizuro, pa poceni je, top frizerski salon, osebje.
Najboljša frizerka do sedaj..... Samo kapo dol.... Upam, da boste še dolgo ustvarjali.... I love you.. 💗💗💗❤️💗 a do be
Gospa Nadja me je danes zelo razveselila s fantastično frizuro. Vsekakor še pridem. Brez narocanja 14 dni vnaprej. Super so!!!
Fen frizura. Mlajša gospa zelo prijazna in strokovna. Starejša gospa je za v pokoj. Zelo drago!!!
Zelo lepa frizura